Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Elementi na knizevnata semiotika - Novica Petkovic

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Elementi na knizevnata semiotika - Novica Petkovic   Tue Nov 04, 2008 9:54 pm

За оние што се заинтересирани да го погледнат моето денешно излагање во писмена форма - само кликнете овде.
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Elementi na knizevnata semiotika - Novica Petkovic   Wed Nov 05, 2008 12:14 am

симнато, благодариме.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Elementi na knizevnata semiotika - Novica Petkovic   Fri Nov 21, 2008 12:06 am

Бидејќи, како што бев известен, погорниот линк веќе не работи, еве го повторно моето излагање за текстот на Новица Петковиќ. Ве молам пишете ако случајно прекине функционалноста и на овој - да знам барем дали ќе морам да отворам профил на Rapidshare.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Elementi na knizevnata semiotika - Novica Petkovic   

Back to top Go down
 
Elementi na knizevnata semiotika - Novica Petkovic
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Теорија на дискурси-
Jump to: