Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 OKK fotki

Go down 
AuthorMessage
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: OKK fotki   Fri Nov 07, 2008 1:13 am

...мислам дека тука може да оди ова... ако не, администраторе среди Wink

и бидејќи сум смотана и не можам да се снајдам тука да ги ставам фотките, еве линкче...

Jule e babule

тука ќе можете да ги најдете сите фотки од окк кои јас ги фоткав , кога ќе има апдејт ќе пишам... доколку не научам да си закачувам тука Smile

убави сте сите flower
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
ana n.

avatar

Female Number of posts : 48
Age : 30
Real name : Ana
Registration date : 2008-05-07

PostSubject: Re: OKK fotki   Fri Nov 07, 2008 1:32 am

komparatisti iznenaduvate, mnogu ste Smile pozz
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: OKK fotki   Fri Nov 07, 2008 1:09 pm

супер е вака на фликр, форумов има лимит за тоа колку фајлови можат да се аплоудираат, и тоа мислам дека многу малку е дозволено. зезнато е за хостинг кога е бесплатно, колку што знам јас вака ко IT лаик.

thank you, yule, за фотките. rendeer
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: OKK fotki   Sat Nov 08, 2008 12:26 am

The best post on this forum so far... Само не е фер што од толку фотографии со компаративци, мора најдобрата да биде лишена од нивно присуство (ова, Англичаниве...)

Фала, Јуле, за сликите.
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: OKK fotki   Mon Nov 10, 2008 11:09 pm

updated!

Arrow линкче
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Sponsored content
PostSubject: Re: OKK fotki   

Back to top Go down
 
OKK fotki
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Разно :: Контакти и линкови-
Jump to: