Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od prviot kolokvium

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od prviot kolokvium   Tue Dec 09, 2008 8:51 pm

Еве ги резултатите од колоквиумот по Теорија на книжевни дискурси 1 за оние кои се положени, но кои не беа во можност денес да ги слушнат:

Николина
22,5
Ана Ј.
20
Ана Н.
20
Емилија
16
Бојана
16
Драгослав
15
За Драгослав: ја прашав професорката Марија дали имаш положено со 15 и таа ми рече дека не ти е сосема добар колоквиумот но дека треба да отидеш да позборуваш со неа за да те пушти условно. За оние што не се видоа на табелата, а сакаат да си ги дознаат поените - можете да ме прашате. Честитки за положените.
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Rezultati od prviot kolokvium   Tue Dec 09, 2008 10:43 pm

Ми беше страв да ја отворам темава се` додека Бојана не ми пиша на меил дека сум положила (а нејзиниот меил го прочитав без да се сомневам дека може да носи таква информација).

Што да кажам! Сега и побрзо ќе оздравам Like a Star @ heaven

Честитки до сите положени!
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
Rezultati od prviot kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Теорија на дискурси-
Jump to: