Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Struktura na umetnickiot tekst

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Struktura na umetnickiot tekst   Mon Dec 15, 2008 7:43 pm

Еве го моето последно излагање (сите три линкови се истиот текст, само во случај да не работи првиот од нив, користете го вториот; кога и тој ќе престане да функционира, префрлете се на третиот):

  • Структура на уметничкиот текст I
  • Структура на уметничкиот текст II
  • Структура на уметничкиот текст III
Back to top Go down
View user profile
 
Struktura na umetnickiot tekst
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Теорија на дискурси-
Jump to: