Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Vazno: Za zemanje potpisi

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Vazno: Za zemanje potpisi   Thu Dec 25, 2008 1:09 am

Професорката Марија денес ми рече дека ќе треба да земеме и од неа потпис, a за да го направиме тоа, ќе треба во понеделник да бидеме пред ХЕСП во 11:00h, односно дваесетина минути пред почетокот на редовниот час по Ориентални книжевности. За оние кои не планираат да дојдат барем нека ги донесат индексите утре за да ги однесеме. Исто, оние што знаат некого што нема интернет, ако може нека го известат до утре...
Back to top Go down
View user profile
ana n.

avatar

Female Number of posts : 48
Age : 30
Real name : Ana
Registration date : 2008-05-07

PostSubject: Re: Vazno: Za zemanje potpisi   Mon Dec 29, 2008 7:24 pm

dali ke moze nekoj utre da ja donese skriptata od Novica Petkovik, mislam deka e za Tekst.
Back to top Go down
View user profile
 
Vazno: Za zemanje potpisi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Теорија на дискурси-
Jump to: