Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Seminarska po Antropologija

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Kinegoida




Female Number of posts : 57
Age : 35
Registration date : 2008-04-07

Seminarska po Antropologija Empty
PostSubject: Seminarska po Antropologija   Seminarska po Antropologija EmptyTue Jan 27, 2009 3:54 pm

Kolegi, vcera i prativ mail na prof. Maja za seminarskite po Antropologija, da ja prasam za konecen datum za predavanje na trudovite. Voedno i potencirav deka terminot za zapisuvanje na 4 semestar e zakazan (od 16-20.02, vsusnost se' zavisese od nego), a taa mi odgovori: "Bisera, 
ako vi e potrebno na site poveke vreme, eve neka bide 16 konecniot datum".Kje i pratam potvrdna poraka, so nadez deka sme edinstveni vo odlukata!
Pozdrav i so les ucenje, pisuvanje seminarski i sl.!
Back to top Go down
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

Seminarska po Antropologija Empty
PostSubject: Re: Seminarska po Antropologija   Seminarska po Antropologija EmptyWed Jan 28, 2009 2:46 am

супер, одговара и тоа многу.

прашање, да не помина рокот за заверување на трет семестар? затоа што тие дати што ги спомнуваш горе, бисера, на нас ни ги кажаа на студентски како за заверување... очигледно дошло до некое недоразбирање.

а и онака ми изгледаше премногу доцна февруари за заверување.
Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
Kinegoida




Female Number of posts : 57
Age : 35
Registration date : 2008-04-07

Seminarska po Antropologija Empty
PostSubject: Re: Seminarska po Antropologija   Seminarska po Antropologija EmptyWed Jan 28, 2009 2:11 pm

Hm, ako me drzi videlcevo, kako da vidov na oficijalniot web site na fakultetot deka od 16 do 20 fevruari kje se vrsi zaveruvanje na semestarot. A kako za maler sega ne saka da mi se otvori stranata, za da se osiguram. Ako uspee nekoj da dopre do takva informacija, ve povikuvam da ja objavite, bidejki ako se raboti za moja greska, da ja ispravam kaj profesorkata, ne e fer. Fala vi odnapred!
Back to top Go down
Kinegoida




Female Number of posts : 57
Age : 35
Registration date : 2008-04-07

Seminarska po Antropologija Empty
PostSubject: Re: Seminarska po Antropologija   Seminarska po Antropologija EmptyWed Jan 28, 2009 2:13 pm

Ana, ovoj e termin za 4 semestar, 3 tiot go zaverivme vo oktomvri. 
Back to top Go down
katerina




Number of posts : 8
Registration date : 2008-10-09

Seminarska po Antropologija Empty
PostSubject: Re: Seminarska po Antropologija   Seminarska po Antropologija EmptyThu Jan 29, 2009 4:17 pm

decki jas koga bev pred edna nedela na sutdentski edna devojka pred mene go prasa onoj koga ke se zaveruva i zapisuva semestarot a toj rece od 16 do 20.02.eve jas nema da mozam da zapisam 4 semestar dokolku ne polozam makedonski 2 a ispitite od 2 semestar pocnuvaat od 15.02.
Back to top Go down
Sponsored content





Seminarska po Antropologija Empty
PostSubject: Re: Seminarska po Antropologija   Seminarska po Antropologija Empty

Back to top Go down
 
Seminarska po Antropologija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» za seminarska

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Инфо табла-
Jump to: