Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 neverojatno

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: neverojatno   Fri Feb 13, 2009 11:25 pm

Кога веќе ги спомнав медиумите и се издадов дека ги следам, морам да споделам една вест што буквално ме фрли од стол: клик тука

Обрнете внимание особено на фотографијата, колку е атмосферата како пресликана од некоја дистописка книга...
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Na Rajna i Slave maliot

avatar

Male Number of posts : 49
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

PostSubject: Re: neverojatno   Sat Feb 14, 2009 2:12 am

И ги благослови Бог, и им рече: Плодете се, и множете се, и наполнете ја земјата, и господарете над неа, и овладајте ги рибите морски, и ѕверовите, и птиците, и сиот добиток, и со целата земја, и со сите животни што лазат по земјата. Very Happy
Јас сум одушевен. Каков импозантен резултат, а немаат ни владина кампања за правење деца Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: neverojatno   Sat Feb 14, 2009 9:22 pm

Морничаво.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: neverojatno   

Back to top Go down
 
neverojatno
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Разно :: Случувања-
Jump to: