Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Aleksndar i Smrtta

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Aleksndar i Smrtta   Tue Mar 31, 2009 12:03 am

Како што веќе реков, излагањето за романот на Мицковиќ Александар и Смртта што требаше да го подготвиме со Ана се уште не е во целост завршено. Сепак, by popular demand, еве го мојот дел (ако се изгуби линкот, известете за одново да го прикачам).
Back to top Go down
View user profile
 
Aleksndar i Smrtta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Усмена книжевност-
Jump to: