Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Ideologija

Go down 
AuthorMessage
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Ideologija   Thu Apr 02, 2009 10:39 pm

Она што го предававме јас и Бојана или скратената верзија на првата глава од Идеологијата на Тери Иглтон, може да ја симнете тука -> линкче

...однапред се извинувам за грешките направени при куцање на текстот, ама ме мрзи да ги барам и менувам.

Enjoy! flower
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
emilija

avatar

Number of posts : 20
Registration date : 2008-04-10

PostSubject: Re: Ideologija   Fri Jun 19, 2009 11:36 pm

Znae nekoj kolku domasni treba po edna ili po dve domasni za dvata predmeta?
Neka pise nekoj ako znae da ne nagagame jas i Bojana hehhe.
Pozdrav.
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Ideologija   Sat Jun 20, 2009 1:52 am

Една семинарска и две домашни по секој предмет. Две семинарски и четири домашни вкупно. cherry
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Sponsored content
PostSubject: Re: Ideologija   

Back to top Go down
 
Ideologija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Усмена книжевност-
Jump to: