Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 za chasot na 13. 04

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: za chasot na 13. 04   Sat Apr 11, 2009 6:34 pm

Прашање: имаме некоја задача за во понеделник? Зашто ништо немам запишано, а не ми е скроз верно дека доволно е само така да се појавиме.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: za chasot na 13. 04   Sat Apr 11, 2009 6:59 pm

Немаме ништо, Ана: ниту домашна, ниту час. Белиот тигар ни е следно за работа, но дури по две недели (бидејќи наредниот понеделник и не се работи).
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: za chasot na 13. 04   Sat Apr 11, 2009 7:03 pm

Ни час? Ха. Океј.
Не дека нешто помага прескокнувањето на Антропологија штом имаме Ориентални претходно.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
KinegoidaFemale Number of posts : 57
Age : 29
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: za chasot na 13. 04   Sat Apr 11, 2009 7:14 pm

Kolegi, a vo kolku casot polagame Usna? Vo 13h ili vo terminot za cas, od 14.30?
Pozdrav
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: za chasot na 13. 04   Sat Apr 11, 2009 7:47 pm

Јас имам запишано дека ќе полагаме од 14:30. Но, затоа што професорката Маја рече дека ќе држиме час во регуларниот термин (од 11:20), секако ќе бидам таму и во 13.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content
PostSubject: Re: za chasot na 13. 04   

Back to top Go down
 
za chasot na 13. 04
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Книжевна антропологија-
Jump to: