Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od kolokviumot

Go down 
AuthorMessage
bojana

avatar

Female Number of posts : 44
Age : 31
Real name : Bojana
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od kolokviumot   Tue Apr 14, 2009 9:24 pm

Денеска случајно поминав пред нашата библиотека и видов дека Ориентални 2 имаме резултати, па voila!

Виктор 30 (нормално)
Ана Николова 27
Кате 20
Бисера 25
Јасмина 17
Јулијана 25
Слаѓана 23
Ана Јакимоска 26
Верица 24
Драгослав 23
Ерина 27
Николина 23
Александар 24
Биљана 23
Јана 20


Со среќа на сите, колку што забележав сите сме положиле.
Back to top Go down
View user profile
slagana

avatar

Female Number of posts : 13
Age : 30
Registration date : 2008-05-12

PostSubject: Re: Rezultati od kolokviumot   Tue Apr 14, 2009 11:35 pm

fala bojana za rezultatite!
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Rezultati od kolokviumot   Wed Apr 15, 2009 2:04 am

хм, хм. знаев дека вакви ќе бидат резултатите уште кога место сукханта напишав некоја неповторлива конструкција што по звучност беше поблиску до самхита од пураните.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Rezultati od kolokviumot   Wed Apr 15, 2009 2:57 am

you make it sound bad... не е многу 4 поени да изгубиш... ЧИР АП! cheers
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Sponsored content
PostSubject: Re: Rezultati od kolokviumot   

Back to top Go down
 
Rezultati od kolokviumot
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Ориентални книжевности-
Jump to: