Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 utre od 8ipol

Go down 
AuthorMessage
ana n.

avatar

Female Number of posts : 48
Age : 30
Real name : Ana
Registration date : 2008-05-07

PostSubject: utre od 8ipol   Tue Apr 21, 2009 5:21 pm

meil od marija teorija: ako moze da se prenese informacijata do drugite
studenti - utre vo 8.30 cas po Teorija, mislam deka nemate casovi.
Sepak da imam do vecer povratna informacija.Se nadevam deka odgovara na poveketo. da ne zaboravime da i piseme meil.
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: utre od 8ipol   Tue Apr 21, 2009 9:47 pm

Мене ми одговара. Само откога се вратив дома (може и од желбата да поспијам утре повеќе) помислив мејлот од Марија да не е всушност за денес - вторник? Проверете во кое време е испратен, може го пратила вчера вечер, а веќе сме биле навлезени во 21-ви па сега го читаме како да се однесува на 22-ри.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: utre od 8ipol   Tue Apr 21, 2009 11:00 pm

Јас само да известам дека и пратив порака на професорката, во која ја известив дека иако во редуциран број - сепак ќе дојдеме. И Јакимска, за жал, желбите за поспивање не соодетствуваат на реалноста: пораката е пратена денес во 11:58h. Се гледаме утре.
Back to top Go down
View user profile
bojana

avatar

Female Number of posts : 44
Age : 31
Real name : Bojana
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: utre od 8ipol   Tue Apr 21, 2009 11:10 pm

Na mene i na Emilija ne ni odgovara terminot. Nie imame predavanje vo sreda od 6 i ne mozeme po predavanjeto teorija da se vracame doma, pa povtorno da doagjame na fakultet, ne e tolku blizu kako sto se cini, a i finansiski ne e izvodlivo Sad Ako odite prasajte za rezultatite teorija.
Se gledame vo cetvrtok.
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: utre od 8ipol   Tue Apr 21, 2009 11:36 pm

Епа океј. Јас го известив Мицески, не ми врати на пораката, но претпоставувам дека ќе дојде. Да бидеме бар четворица.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content
PostSubject: Re: utre od 8ipol   

Back to top Go down
 
utre od 8ipol
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Теорија на дискурси-
Jump to: