Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 SMJ 1 popraven

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: SMJ 1 popraven   Sat Apr 12, 2008 10:57 pm

Поправен испит за сите тие кои не положиле Современ македонски јазик 1 ќе се одржи на 15.04, од 11:20 часот, во терминот за вежбите во вторник.
Со среќа sunny

Останатите, нема да имаат час.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
SMJ 1 popraven
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Испити-
Jump to: