Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Teorija na knizevnost 2 (II kolokvium)

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Teorija na knizevnost 2 (II kolokvium)   Tue Jun 09, 2009 3:37 pm

Милош (во компаратистичките кругови попознат под неговиот псевдоним - pLAVo) ме замоли да ги објавам резултатите од две студентки кои не бил во можност сам да ги извести:

Елена Гуцова - 16
Марина Аврамовска - 16

Според моите претпоставки, тоа би значело дека и Елена и Марина се положени, па - нека им е честито! А честитки и до сите други што успеаја да го положат предметов
Back to top Go down
View user profile
 
Teorija na knizevnost 2 (II kolokvium)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Теорија на книжевноста-
Jump to: