Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Studentski krediti

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Studentski krediti   Mon Sep 28, 2009 4:19 pm

Министерството за образование и наука ги известува сите студенти кои се избрани на конечниот список, дека договорот за студентски кредит и образецот за обврска на жирантите се поставени во делот за потребни документи (Образец за "Договор за студентски кредит", 2009 година). Договорот за студентски кредит потребно е да се испечати во три еднообразни примероци, да се пополни од страна на студентот и заедно со фотокопија од трансакциска сметка, образец за обврска на жирантите, непополнета меница од 100 денари и индекс на увид да се достави до Министерството за образование и наука, ул. Мито-Хаџивасилев бб Скопје (зграда на поранешна НИП Нова Македонија), секој работен ден од 28.09.2009 до 02.10.2009 година, од 09.00 до 15.00 часот.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Studentski krediti   Tue Sep 29, 2009 9:00 pm

Видете го член 1 од договорот и вториот запис овде.
Back to top Go down
View user profile
 
Studentski krediti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Инфо табла-
Jump to: