Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Kolokviumski nedeli

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Kolokviumski nedeli   Fri Oct 16, 2009 2:22 am

Со длабоко извинение за ова доцнење - оваа информација сум можел да ја пренесам речиси пред една недела - и со надеж дека никогаш повеќе ова нема да ми се повтори, еве ги термините за овосеместарските колоквиумски недели:

- од 9.11 до 13.11 - прва колоквиумска недела.
- од 21.12 до 25.12 - втора колоквиумска недела.

Се надевам дека некому не му предизвика проблеми моето доцнење.
Back to top Go down
View user profile
 
Kolokviumski nedeli
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Колоквиуми-
Jump to: