Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Latinski jazik

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Latinski jazik   Thu Apr 17, 2008 1:26 am

Немаме ништо прецизирано но не заборавајте дека можете да земете кој и да е текст и да го преведете. Истото важи и за семинарските - само договорете се за тема со професорката.
Back to top Go down
View user profile
 
Latinski jazik
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Домашни и семинарски-
Jump to: