Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 e-mail od profesorkata Elizabeta Seleva

Go down 
AuthorMessage
AleksandarMale Number of posts : 6
Registration date : 2009-02-08

PostSubject: e-mail od profesorkata Elizabeta Seleva   Sun Jan 17, 2010 6:20 pm

selevae@osi.net.mk

Со должна почит до сите што почекавте да го објавам меилот на Шела. Јас единствено го најдов овој е-меил од професорката на интернет. Меѓутоа, морам да ве просветлам, од мое лично искуство и разговор со Шелева, дека таа многу ретко проверува и чита електронска пошта (не знам зошто е тоа така, но таа самата ми го кажа тоа) а посебно не верувам дека ќе прочита меил доколку се работи за некоја семинарска. Сепак, мојата должност ми наложува да го споделам она што го знам, а на сите оние на кои им е потребен меил контактот од Шелева ете го горе.
Поздрав А
Back to top Go down
View user profile
 
e-mail od profesorkata Elizabeta Seleva
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» RECEIVING A CD THROUGH THE MAIL DREAM
» Checking For Mail
» Mail Call!
» Two Pieces Of Mail And Three Blocks Of Cheese
» Excited about loads of mail

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Разно :: Контакти и линкови-
Jump to: