Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 OKK druzba II

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: OKK druzba II   Tue Feb 23, 2010 6:52 pm

ОКК ДРУЖБА II
26. 02 (петок)
од 15.00 до 19.00 ч
во кафето на Мала Станица
(на ул. Железничка, зад Рамстор)Ја повторуваме убавата дружба од минатиот декември, овој пат засилени со професорите!
Дел од нив веќе го потврдија своето присуство, така што конечно ќе имаме прилика да се запознаеме со нив и поинаку, надвор од Филолошки.

Сите сте поканети!Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Na Rajna i Slave maliot

avatar

Male Number of posts : 49
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

PostSubject: Re: OKK druzba II   Tue Feb 23, 2010 7:45 pm

За тие што не знаат, во сабота префрлија една рата од стипендијата, па можете да се запиете троа
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: OKK druzba II   Sun Feb 28, 2010 12:03 am

Повелете фотки!

клик клик клик
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content
PostSubject: Re: OKK druzba II   

Back to top Go down
 
OKK druzba II
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Инфо табла-
Jump to: