Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od kolokvium

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od kolokvium   Mon Apr 26, 2010 6:22 pm

Денес, професорот Владимир ни пратил порака со следново известување:

Драги колеги,

Во прилог Ви ги праќам резултатите
од колоквиумот по предметот
Книжевноста и ликовните уметности:

1. Слаѓана Атанасова - 27
2. Бисера Бендевска - 22
3. Бојана Богдановска - 29
5. Јана Дечкова - 26
6. Емилија Додевска - 29
7. Драгослав Зафировски - 25
8. Ана Јакимска - 29
9. Драгана Левенска - 22
10. Ана Николова - 25
11. Верица Паунова - 25
12. Јасмина Руневска - 26
13. Николина Скрческа - 23
14. Биљана Цветковска - 26

Ви честитам на постигнатиот успех.

Колегите кои не го полагаа (или се откажаа од) колоквиумот
ќе можат да го полагаат одново на 14.05.2010 (петок) во 14.00.

Последен рок за предавање на семестралните трудови е 15.05.2010.
Можете да ги оставите во печатена форма во мојот фах во Библиотека
или
да ги испратите во елект. форма преку мејл.

Уште нешто:
Предлагам оваа недела во четврток да почнеме порано т.е. во 8.00
(само овој пат :-)
,
за да имаме доволно време зе сите предвидени излагања.

Срдечен поздрав,
Владимир

Приклучувајќи се кон честитките, го ставам на гласање и предлогот по однос на овочетврточниот почеток на предавањата по Книжевност и ликовни уметности. Мојот глас е за.
Пишувајте или размислете до утре - да се договориме на факултет.
Back to top Go down
View user profile
bojana

avatar

Female Number of posts : 44
Age : 31
Real name : Bojana
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Rezultati od kolokvium   Tue Apr 27, 2010 1:05 pm

Јас сум за. Честитки до сите. Се гледаме во четврток
bounce
Back to top Go down
View user profile
 
Rezultati od kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: III година :: Книжевност и л. уметност-
Jump to: