Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Prijavuvanje ispiti

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Prijavuvanje ispiti   Thu Jul 15, 2010 7:57 pm

Денес - за тие што знаат и не знаат - беше последен ден од првата серија за пријавување на испити за августовско-септемвриската испитна сесија. Втората ќе биде меѓу втори и шести август. Дотогаш: 1) одлучете кога ќе полагате (дали во август или во септември); 2) најдете пријави (ги има само во Студентски збор и на ниту едно друго место); и 3) доколку ви пријавува некој друг - обидете се да го снабдите со индекс (во спротивно - нема да може да ви ги пријави испитите).
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Prijavuvanje ispiti   Wed Jul 28, 2010 6:54 pm

Студентски збор не работи веќе, заминаа на одмор до 10 август. На 10 отвора и книжарницата на факултет. Но, тоа е веќе по завршувањето на вториот рок за пријавување испити.

Ако некој има идеја за алтернативно место каде би можеле да се најдат пријави, го молам да сподели со сите на форумов.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
Prijavuvanje ispiti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Испити-
Jump to: