Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Termin

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Termin   Fri Nov 26, 2010 12:52 am

Конечно нешто да се напише и во IV година. И тоа по повод терминот за горенаведениот час. Имено, професорката предложи промена: да се премести часот за во понеделник во 11:30h или за истиот термин во четврток. Доколку можете, гласајте за двата термини во што е можно побрз временски рок. Зашто јас реков дека ќе ја известиме до петок. Тоа е утре.
Back to top Go down
View user profile
JanaNumber of posts : 28
Registration date : 2008-05-27

PostSubject: Re: Termin   Fri Nov 26, 2010 1:49 am

Jas sum za ponedelnik Smile)
Back to top Go down
View user profile
bojana

avatar

Female Number of posts : 44
Age : 31
Real name : Bojana
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Termin   Sat Nov 27, 2010 8:12 pm

Четврток bounce
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Termin   Sat Nov 27, 2010 9:08 pm

Понеделник, драг Викторе.
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
emilija

avatar

Number of posts : 20
Registration date : 2008-04-10

PostSubject: Re: Termin   Sat Nov 27, 2010 9:41 pm

Со оглед на изборниод - Четврток.
Back to top Go down
View user profile
jasminART

avatar

Female Number of posts : 20
Age : 30
Real name : Jasmina Runevska
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Termin   Sat Nov 27, 2010 10:18 pm

Четврток, и тоа со гомело Ч!
Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Termin   Sun Nov 28, 2010 7:56 pm

Гласовите отидоа во корист на понеделничкиот термин.
Како и да е, знам дека Слаѓана во терминот во четврток има друг час, па навистина не одговара.

Се гледаме утре драги луѓе!
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
jasminART

avatar

Female Number of posts : 20
Age : 30
Real name : Jasmina Runevska
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Termin   Mon Nov 29, 2010 12:39 am

Но јас имам во понеделник часови Sad
Ама сакам да сум во друштво со Шелева
ок....ај ќе се помирам некако со тоаSmile
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Termin   Thu Dec 02, 2010 10:01 pm

Џез, сакаш да си договориме консултации со неа? Приватни часови?
Мене не ми одговара ни еден од двата термини што ги предложила, така што немам проблем со што и да одберете Smile

Но, на тие што не ни одговара понеделник (има ли уште некој?) да се договориме за некој термин приквечер и да ја викнеме на кафе, да ни даде инструкции што да читаме.

Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Termin   

Back to top Go down
 
Termin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sports at Bad Lippspringe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: IV година :: Феминистичка критика-
Jump to: