Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 OKK sredba IV

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: OKK sredba IV   Sat Dec 04, 2010 3:10 pm

Драги колеги,

Како што веќе знаете, 8ми декември е неработен ден. Но, воедно, тоа е и денот кога лани ја почнавме традицијата на собирање во кафиќи и дружење. Затоа во среда (08. 12) ве очекуваме сите во Менада!

Собиранката официјално почнува од 17 ч, но ако на некој не му одговара тоа време ќе може да ни се приклучи и подоцна (иако, само да биде информиран, со тоа ќе ја пропушти пригодната реч што ќе се случи околу 17.30 ч).

И да - кој може нека донесе нешто благо! Smile

Се гледаме во Менада.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
OKK sredba IV
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Инфо табла-
Jump to: