Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 za casot vo sreda, 09. mart

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: za casot vo sreda, 09. mart   Tue Mar 08, 2011 1:39 am

Пред малку го видов мејлот од професорката Лидија во кој не известува дека оваа среда ќе има наставнички совет и нема да можеме да го одржиме часот за Калвино. Сакате ли да го закажеме за порано, од 9.40, или да оставиме за некој друг ден?

Еве го мејлот од професорката:
Quote :
во среда на 9 март имам Наставнички од 11.30, дали ќе може часот за постмодерна да го одржиме од 9.40-11.15 или со оглед на гостинот (Никола Маџиров) поладне, се плашам дека ќе ви биде многу заморно?! Што предлагате, дали евентуално да го одложиме часот - предложете ми кога би можеле да го надокнадиме.
Извинете ве молам, но не зависи од мене, во старт ни беше таков договорот, терминот е резервиран за состаноци...
Благодарам на разбирањето и јавете ми ве молам што ќе се договорите со колегите, која опција ви одговара повеќе.
Поздрав, Лидија

Пишете ми како ви одговара повеќе Smile
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
za casot vo sreda, 09. mart
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» of Mart's and Mall's (dreams about)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: IV година :: Постмодернизам-
Jump to: