Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 potpisi od ass. marija

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: potpisi od ass. marija   Mon May 26, 2008 7:31 pm

Сите што уште немаат земено потписи во индексите од асистентката Марија, може утре во 9 сабајле да одите во нашата библиотека на ОКК, асистентката ќе биде таму и ќе ви потпише.

А ако ви фали потпис од професорката Катица, може да го оставите индексот кај библиотекарката, или да се консултирате со неа дополнително за дали да ја побарате професорката во МАНУ... иако мислам дека овој пат не спомна таква опција.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
jasminART

avatar

Female Number of posts : 20
Age : 30
Real name : Jasmina Runevska
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Tue May 27, 2008 11:21 pm

Еј народе напатен! lol! Кој може најбрзо да го напиши маилот од Марија, ве молам очајна сум ...пооооззззззззз Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Tue May 27, 2008 11:29 pm

Еве го Јасмина, mail-от на Марија - marija.gorgieva@gmail.com.
Back to top Go down
View user profile
MaC

avatar

Male Number of posts : 21
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Wed May 28, 2008 11:02 pm

ХЕЛП / С.О.С !!!

Колеги мили и драги, кажете ми кога можам да земам потпис од почитуваната Катица Ќулафкова и каде ?!


Позззз Smile
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Fri May 30, 2008 7:38 pm

уф, немам појма... ако уште не си зел потпис, во библиотека кај Сика да прашаш евентуално ако рекла професорката дека очекува индекси. Затоа што мислам дека не сака баш во МАНУ да ја бараме, таков впечаток добив кога рече дека нема дополнителен термин за потпишување освен тој на часот (на кој далеку од тоа дека бевме сите присутни)...
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
MaC

avatar

Male Number of posts : 21
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Fri May 30, 2008 9:23 pm

Thanx Ана...

Бев денес кај Сика и ми кажа дека Катица не рекла да се оставаат индексите во библиотека. No
Ниш.... Ќе морам да идам во Ману со Господ напред хехе What a Face

Поззззз
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Sat May 31, 2008 11:12 am

Mac aj ideme zaedno.... i jas neam potpis, a i shube mi e sama ... samo pisi u pm koga da se chekame... Wink
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
MaC

avatar

Male Number of posts : 21
Registration date : 2008-04-12

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Sat May 31, 2008 2:57 pm

Ајде важи ќе идеме... али ај во вторник после македонски колоквиумот... Одговара?! Wink
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   Sat May 31, 2008 3:40 pm

dogovoreno! Smile
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Sponsored content
PostSubject: Re: potpisi od ass. marija   

Back to top Go down
 
potpisi od ass. marija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Теорија на книжевноста-
Jump to: