Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Foltin

Go down 
AuthorMessage
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Foltin   Fri Jun 06, 2008 1:26 pm

Ова трансплантирана машина за чукање досега не типкала љубовно писмо
е новиот албум на Фолтин.
Генијален е.
Симнете си го (клииик тамо горе), ич ама ич нема да се покаете.
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Foltin   Fri Jun 06, 2008 2:29 pm

ахххх не ми се верува, новиот!
го симнав, го слушам,

фала ептен за линкот

cheers
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Foltin   Fri Oct 24, 2008 9:18 pm

Само едно прашање - песниве се нотирани само со броеви и немаат наслови?
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Foltin   Sat Oct 25, 2008 12:21 am

...само броеви.
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Foltin   Tue Oct 28, 2008 12:14 am

Thank you...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Foltin   

Back to top Go down
 
Foltin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Необврзно :: Музика-
Jump to: