Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Raspored na ispitite

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Raspored na ispitite   Sat Jun 07, 2008 12:23 am

Одамна ја немам посетено страницата на нашиот факултет, но еден сосема краток преглед пред малку ми беше и повеќе од добар показател дека е речиси средена. Така на пример, со кликнување тука би биле редиректирани до местото на страницата каде е истакнат распоредот на сите испити во јунска сесија.
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Raspored na ispitite   Sat Jun 07, 2008 1:11 am

а кога сте веќе таму, видете и на почетната страна под Соопштенија и настани каков конкурс на семестарот има lol!
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Raspored na ispitite   Sat Jun 07, 2008 1:24 am

теорија 2-ката на 23-ти! јеј! cheers
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Raspored na ispitite   Sat Jun 07, 2008 12:50 pm

а бај д веј.... дали латински на колоквиумот нешто спомна за испитиве или слично...?... да не испадне дека на 10 правиме... аххх... со 15 извичници ќе биде... Neutral
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Sponsored content
PostSubject: Re: Raspored na ispitite   

Back to top Go down
 
Raspored na ispitite
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Испити-
Jump to: