Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od vtoriot kolokvium

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 4:58 pm

Ова се резултатите од вториот колоквиум по латински II:

#
име
поени
1
Бојана
23,5
2
Јана
17
3
Емилија
17
4
Ана Ј.
19
5
Виктор
35
6
Јасмина
13
7
Николина
19
8
Билјана
20,5
Оние што се на граница (Емилија и Јана) би било убаво утре (после земањето на оценките по Хеленска) да ја посетат професорката и да се договорат со неа (дали може да ги пушти или да ги допраша усно како минатиот колоквиум).
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 9:04 pm

многу лоши резултати, изгледа треба да ја поткупиме групно професорката...
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
Rezultati od vtoriot kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Латински јазик-
Jump to: