Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od vtoriot kolokvium

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 5:02 pm

Ова се резултатите од вториот колоквиум по Теорија II:

#
име
поени
1
Виктор
29
2
Николина
24,5
3
Александар
24
4
Ана Ј.
24
5
Ана Н.
22
6
Слаѓана
20
7
Емилија
19,5
8
Бојана
16,5
9
Драгослав
16,5
10
Билјана
11
11
Јасмина
10
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 6:26 pm

chestito.... Smile

ana, bravo... konechno... mislam... ti rekov... pfff... Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 9:07 pm

секоја радост за кратко...
после ова ги видов латински резултатите, така што просекот нема ич да ми се смени.
а теорија оценката веќе не ја прогнозирам, ја доживувам ко киндер српрајс; никогаш не можеш да знаеш што ќе биде.
овојпат беше добар српрајс Smile
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   

Back to top Go down
 
Rezultati od vtoriot kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Теорија на книжевноста-
Jump to: