Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od vtoriot kolokvium

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 5:08 pm

Ова се резултатите од вториот колоквиум по Хеленска книжевност II:

#
име
поени
1
Бојана
28
2
Емилија
29
3
Билјана
22
4
Ана Н.
26
5
Јана
21
6
Верица
19
7
Слаѓана
20
8
Марија Љ. испит
9
Симона
испит
10
Драгослав
22
11
Марија Т.
23
12
Катерина
22
13
Иван
23
14
Бисера
25
15
Драгана
21
16
Марјан
19
17
Јасмина
23
18
Фиданка
21
19
Стефанија
24
20
Николина
27
21
Теодора
25
22
Јулијана
27
23
Ана Ј.
29
24
Александар
25
25
Виктор
30
Само мала забелешка: бидејќи ги препишував од нога, кај втората бројка од бодовите на Фиданче ми се шкртнало малку, па не можам сосема да ја разберам бројката; по сеќавање, мислам дека беше 1 (односно 21 бод), но можно е и да грешам; во секој случај Фиданче, можно е само да имаш повеќе бодови - помалку сигурно не се.
Back to top Go down
View user profile
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 6:31 pm

aj nejld it!!!! cheers
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Tue Jun 10, 2008 9:11 pm

одлични резултати !

честито, јуле, десетче Smile ти пишав смс ама изгледа на другата картица.
и вчера тоа ме спречи да ти се јавам за дали да ве чекаме или да влегуваме во киното...
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Jule

avatar

Number of posts : 198
Age : 29
Registration date : 2008-04-08

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Wed Jun 11, 2008 5:23 pm

првото дете ќе ми се вика Артемида...


...се извинувам на сите што беа сведоци на моето лупетање... Smile
Back to top Go down
View user profile http://cheeesy.deviantart.com/
Sponsored content
PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   

Back to top Go down
 
Rezultati od vtoriot kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Хеленска книжевност-
Jump to: