Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Rezultati od vtoriot kolokvium

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Rezultati od vtoriot kolokvium   Fri Jun 13, 2008 1:39 pm

Ова се резултатите од вториот колоквиум по Современ македонски јазик II; покрај нив, ги има и оние од првиот колоквиум, како и сумарните; бодовната табела е најдолу.

#
Име
Прв колоквиумВтор колоквиумВкупно
1
Виктор
30
30
60
2
Емилија
30
21
51
3
Николина
23
28
51
4
Бисера
28
19
47
5
Билјана
25
26
51
6
Верица
28
23
51
7
Драгослав
22
26
48
8
Ана Н.
25
22
47
9
Стефанија
16
20
36
10
Бојана
20
15
35
11
Марија Т.
23
21
44
12
Слаѓана
16
21
37
13
Александар
20
15
35
14
Јана
20
22
42
15
Ивана
15
15
30
16
Ана Ј.
26
27
53
17
Теодора
24
18
42
18
Симона П.
23
24
47
Бодови
Оцена
30-40
6
41-45
7
46-50
8
51-55
9
56-60
10
Забелешка: оние што нема да се најдат на листата, а го имаат полагано вториот колоквиум - треба да одат на испит. Мислам дека е на 23ти, но не сум сигурен. Патем, не заборавајте дека оние што имаат донесено семинарска имаат една оценка повисока во однос на онаа добиена на колоквиумите.
Back to top Go down
View user profile
maca88

avatar

Female Number of posts : 2
Age : 30
Real name : marija
Registration date : 2008-04-10

PostSubject: Re: Rezultati od vtoriot kolokvium   Fri Jun 13, 2008 2:56 pm

Fala Viktor za rezultatite,a znaes li koga treba da dojdeme za ocenka ?poz
Back to top Go down
View user profile
 
Rezultati od vtoriot kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Современ македонски 1-
Jump to: