Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 kontakti na profesorite

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: kontakti na profesorite   Tue Jun 17, 2008 5:29 pm

акад. д-р Ката Ќулавкова poetiki@sonet.com.mk; консултаци: среда (11.20-13.00)

д-р Славица Србиновска - slavicasrbinovska@yahoo.com; консултации: понеделник (од 11.15, пред електронската лабораторија/предавална)

д-р Маја Бојаџиевска gemellus@freemail.com.mk; консултации: среда (11.30-13.00)

д-р Владимир Мартиновски martinovski@gmail.com; консултации: вторник (11.30-13.00)

д-р Марија Ѓорѓиева marija.gorgieva@gmail.com; консултации: среда (10.00-12.00)

д-р Лидија К. Дракулевска - ldrakulevska@yahoo.comLast edited by evelynglyn on Mon Mar 22, 2010 12:30 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
pLAVoMale Number of posts : 51
Age : 29
Real name : ~M~
Registration date : 2008-12-08

PostSubject: Re: kontakti na profesorite   Fri Dec 04, 2009 11:49 pm

меилот на проф. Ќулавкова е промент (истиот само на македонски)...
спомена дека стариот и го "хакирале"

poetiki@sonet.com.mk
Back to top Go down
View user profile
Na Rajna i Slave maliot

avatar

Male Number of posts : 49
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

PostSubject: Re: kontakti na profesorite   Sun Dec 06, 2009 1:40 am

Марија Ѓорѓиева не е м-р туку д-р. Гарантирам. Лично присуствував на преминот од м-р во д-р.
Марија Ѓорѓиева повеќе не е Марија Ѓорѓиева, туку Марија Ѓорѓиева Димова.
Back to top Go down
View user profile
Nikolina

avatar

Female Number of posts : 20
Age : 30
Registration date : 2008-04-30

PostSubject: Re: kontakti na profesorite   Sat Jan 16, 2010 9:51 pm

kolegi v emolam ako nekoj ja znae e-mail adresata od prof. Sheleva da mi ja kaze sto pobrzo. odnapred blagodaram
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: kontakti na profesorite   Sun Jan 17, 2010 6:30 pm

Ники, еве го мејлот на професорката.
Драгиот Војнески го сподели со нас, но, за жал, заедно со своето лошо искуство со комуницирањето со професорката по електронски пат.

Многу среќа.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
emilija

avatar

Number of posts : 20
Registration date : 2008-04-10

PostSubject: Re: kontakti na profesorite   Wed Jan 20, 2010 10:17 pm

Eve go mejlot i na profesorkata LIdija Kapusevska Drakulevska:
ldrakulevska@yahoo.com
Back to top Go down
View user profile
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: Re: kontakti na profesorite   Thu Jan 21, 2010 7:30 pm

Фала, Еми, го додадов на листата погоре (попрегледно е така).

Те молам извини што не ти одговорив на пораката, ја видов дури откако ти си успеала да го најдеш мејлот.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content
PostSubject: Re: kontakti na profesorite   

Back to top Go down
 
kontakti na profesorite
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Разно :: Контакти и линкови-
Jump to: