Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Zemanje ocenki

Go down 
AuthorMessage
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Zemanje ocenki   Wed Jun 18, 2008 5:53 pm

Професорката Бојковска денес рече дека оценки по современ македонски 2 ќе се земаат на 30ти јуни, и тоа во текот на целиот работен ден за сите групи. Давањето почнува од 9:00h и претпоставувам дека ќе трае докај 12:00h.
Back to top Go down
View user profile
 
Zemanje ocenki
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: I година :: Современ македонски 1-
Jump to: