Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 ponovi fotki

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: ponovi fotki   Sat Feb 14, 2009 4:37 pm

конечно ги префрлив од мобилен на компјутер, ги зипував, ги прикачив на rapidshare и сега можете да ги спуштите. еве го линкот - клик

ако линкот престане да работи (како што престанува после 10 спуштања), само пишете ми и ќе ги прикачам одново.
Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
ponovi fotki
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Разно :: Контакти и линкови-
Jump to: