Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Rezultati od prviot kolokvium

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Viktor Jovanoski




Number of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

Rezultati od prviot kolokvium Empty
PostSubject: Rezultati od prviot kolokvium   Rezultati od prviot kolokvium EmptyTue Dec 09, 2008 8:51 pm

Еве ги резултатите од колоквиумот по Теорија на книжевни дискурси 1 за оние кои се положени, но кои не беа во можност денес да ги слушнат:

Николина
22,5
Ана Ј.
20
Ана Н.
20
Емилија
16
Бојана
16
Драгослав
15
За Драгослав: ја прашав професорката Марија дали имаш положено со 15 и таа ми рече дека не ти е сосема добар колоквиумот но дека треба да отидеш да позборуваш со неа за да те пушти условно. За оние што не се видоа на табелата, а сакаат да си ги дознаат поените - можете да ме прашате. Честитки за положените.
Back to top Go down
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

Rezultati od prviot kolokvium Empty
PostSubject: Re: Rezultati od prviot kolokvium   Rezultati od prviot kolokvium EmptyTue Dec 09, 2008 10:43 pm

Ми беше страв да ја отворам темава се` додека Бојана не ми пиша на меил дека сум положила (а нејзиниот меил го прочитав без да се сомневам дека може да носи таква информација).

Што да кажам! Сега и побрзо ќе оздравам Like a Star @ heaven

Честитки до сите положени!
Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
Rezultati od prviot kolokvium
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rezultati od vtoriot kolokvium
» Rezultati od kolokvium II
» rezultati od kolokvium
» Rezultati od kolokvium
» Rezultati od kolokvium

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: II година :: Теорија на дискурси-
Jump to: