Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 za casot vo sreda, 09. mart

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

za casot vo sreda, 09. mart Empty
PostSubject: za casot vo sreda, 09. mart   za casot vo sreda, 09. mart EmptyTue Mar 08, 2011 1:39 am

Пред малку го видов мејлот од професорката Лидија во кој не известува дека оваа среда ќе има наставнички совет и нема да можеме да го одржиме часот за Калвино. Сакате ли да го закажеме за порано, од 9.40, или да оставиме за некој друг ден?

Еве го мејлот од професорката:
Quote :
во среда на 9 март имам Наставнички од 11.30, дали ќе може часот за постмодерна да го одржиме од 9.40-11.15 или со оглед на гостинот (Никола Маџиров) поладне, се плашам дека ќе ви биде многу заморно?! Што предлагате, дали евентуално да го одложиме часот - предложете ми кога би можеле да го надокнадиме.
Извинете ве молам, но не зависи од мене, во старт ни беше таков договорот, терминот е резервиран за состаноци...
Благодарам на разбирањето и јавете ми ве молам што ќе се договорите со колегите, која опција ви одговара повеќе.
Поздрав, Лидија

Пишете ми како ви одговара повеќе Smile
Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
za casot vo sreda, 09. mart
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» cas vo sreda, 14. 10
» za casot na 16. 04
» za casot na 26. 10. 09
» od profesorkata, za casot na 23. 02. '09
» za casot utre

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: IV година :: Постмодернизам-
Jump to: