Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 Domasni zadaci za ponedelnik kaj prof. Srbinovska

Go down 
AuthorMessage
KinegoidaFemale Number of posts : 57
Age : 29
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Domasni zadaci za ponedelnik kaj prof. Srbinovska   Sat Mar 14, 2009 9:47 pm

Molam, koj kje bide najbrz vo "brzi prsti" neka napise sto imame za domasno kaj prof. Srbinovska vo ponedelnik.Blagodaram!
Back to top Go down
View user profile
Viktor JovanoskiNumber of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Domasni zadaci za ponedelnik kaj prof. Srbinovska   Sat Mar 14, 2009 11:26 pm

За понеделник немаме домашни задачи, туку домашна задача: анализа на документарниот филм Барака со помош на прилично исцрпните придонеси на Spirit of Baraka (доколку кликнете на која и да е слика од многуте понудени на дното на страницата ќе имате појаснување точно каде е сниман корелатниот дел од филмот)! Не се радувај многу-многу, Бисера, зашто ти (како и Емилија, Бојана и Николина), сепак, имате домашни: да си ја подготвите презентацијата! Па, пријатна работа на сите...
Back to top Go down
View user profile
KinegoidaFemale Number of posts : 57
Age : 29
Registration date : 2008-04-07

PostSubject: Re: Domasni zadaci za ponedelnik kaj prof. Srbinovska   Sun Mar 15, 2009 1:24 am

Se raduvam sto dobiv nasoka, vo sprotivno kje zalutav in wrong way... Blagodaram!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Domasni zadaci za ponedelnik kaj prof. Srbinovska   

Back to top Go down
 
Domasni zadaci za ponedelnik kaj prof. Srbinovska
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Coaching centres in hyderabad for cs prof prog.................
» cs prof prgrm notes needed
» Prof Paul O'Brien - The Avenue Hospital, Melbourne
» response sheets for cs prof
» Dr Reg Lord - Sydney

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Инфо табла-
Jump to: