Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 
 

 dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
avatar

Female Number of posts : 374
Age : 30
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

PostSubject: dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki   Fri Jun 04, 2010 2:43 pm

Професорот тукушто не извести дека дополнителен (и последен) термин за полагање испити кај него во оваа сесија ќе биде

11.06.2010 година (петок), со почеток во 11 часот

Исто така, оние што се уште немаат подигнато оценки (од континуираното оценување) ќе можат во текот на целиот ден (11.06) да ги остават индексите во Библиотеката - најдоцна до 15 часот ќе можат да ги подигнат од таму со впишани оценки.

Back to top Go down
View user profile http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: III година :: Книжевност и л. уметност-
Jump to: