Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Rezultati od kolokvium II

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

Rezultati od kolokvium II Empty
PostSubject: Rezultati od kolokvium II   Rezultati od kolokvium II EmptyTue Jan 12, 2010 6:59 pm

РЕЗУЛТАТИ од колоквиум

Поетика на романтизмот

декември 20091. Бисера Бендевска 28
2. Слаѓана Атанасова 28
3. Николина Скрческа 25
4. Јана Дечкова 27
5. Јасмина Руневска 26
6. Верица Паунова 26
7. Ана Николова 28
8. Драгослав Зафировски 28
9. Биљана Цветковска 27
10. Емилија Додевска 28
11. Бојана Богдановска 28
12. Александар Мицески 28
13. Катерина Зафировска 17


Честитки до сите! Професорката рече дека е многу задоволна од резултатите.
За тие кои не полагаа, испитот е закажан за 20. 01.
Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
Rezultati od kolokvium II
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rezultati od kolokvium II
» rezultati od kolokvium
» Rezultati od kolokvium
» Rezultati od kolokvium
» Rezultati od vtoriot kolokvium

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: III година :: Романтизам-
Jump to: