Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 zemanje ocena po estetika 2

Go down 
2 posters
AuthorMessage
jasminART

jasminART


Female Number of posts : 20
Age : 35
Real name : Jasmina Runevska
Registration date : 2008-04-07

zemanje ocena po estetika 2 Empty
PostSubject: zemanje ocena po estetika 2   zemanje ocena po estetika 2 EmptyMon May 31, 2010 10:44 pm

Колеги знам дека е доцна, но некој ако случајно види нека пиши во колку саат, утре треба да бидиме на факултет за оцена кај проф. Џепаровски.
Back to top Go down
Viktor Jovanoski
Number of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

zemanje ocena po estetika 2 Empty
PostSubject: Re: zemanje ocena po estetika 2   zemanje ocena po estetika 2 EmptyTue Jun 01, 2010 1:10 am

Колешке, јас имам запишано дека треба да бидеме задутре (2ри јуни) во 11:00h. Не знам дали е грешка, но знам дека тогаш има професорот и испит, така што претпоставувам дека и тогаш нема да биде проблем да се земе оценката.
Back to top Go down
 
zemanje ocena po estetika 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zemanje ocenki
» Zemanje ocenki
» Zemanje ocenki
» Vazno: Za zemanje potpisi
» dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: III година :: Естетика-
Jump to: