Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki Empty
PostSubject: dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki   dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki EmptyFri Jun 04, 2010 2:43 pm

Професорот тукушто не извести дека дополнителен (и последен) термин за полагање испити кај него во оваа сесија ќе биде

11.06.2010 година (петок), со почеток во 11 часот

Исто така, оние што се уште немаат подигнато оценки (од континуираното оценување) ќе можат во текот на целиот ден (11.06) да ги остават индексите во Библиотеката - најдоцна до 15 часот ќе можат да ги подигнат од таму со впишани оценки.

dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki Icon_cat
Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zemanje ocenki
» Zemanje ocenki
» Zemanje ocenki
» Termin
» Vazno: Za zemanje potpisi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: III година :: Книжевност и л. уметност-
Jump to: