Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Termin

Go down 
+3
bojana
Jana
Viktor Jovanoski
7 posters
AuthorMessage
Viktor Jovanoski
Number of posts : 319
Registration date : 2008-04-07

Termin Empty
PostSubject: Termin   Termin EmptyFri Nov 26, 2010 12:52 am

Конечно нешто да се напише и во IV година. И тоа по повод терминот за горенаведениот час. Имено, професорката предложи промена: да се премести часот за во понеделник во 11:30h или за истиот термин во четврток. Доколку можете, гласајте за двата термини во што е можно побрз временски рок. Зашто јас реков дека ќе ја известиме до петок. Тоа е утре.
Back to top Go down
Jana
Number of posts : 28
Registration date : 2008-05-27

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptyFri Nov 26, 2010 1:49 am

Jas sum za ponedelnik Smile)
Back to top Go down
bojana

bojana


Female Number of posts : 44
Age : 36
Real name : Bojana
Registration date : 2008-04-07

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptySat Nov 27, 2010 8:12 pm

Четврток bounce
Back to top Go down
Jule

Jule


Number of posts : 198
Age : 34
Registration date : 2008-04-08

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptySat Nov 27, 2010 9:08 pm

Понеделник, драг Викторе.
Back to top Go down
http://cheeesy.deviantart.com/
emilija

emilija


Number of posts : 20
Registration date : 2008-04-10

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptySat Nov 27, 2010 9:41 pm

Со оглед на изборниод - Четврток.
Back to top Go down
jasminART

jasminART


Female Number of posts : 20
Age : 35
Real name : Jasmina Runevska
Registration date : 2008-04-07

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptySat Nov 27, 2010 10:18 pm

Четврток, и тоа со гомело Ч!
Rolling Eyes
Back to top Go down
Jule

Jule


Number of posts : 198
Age : 34
Registration date : 2008-04-08

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptySun Nov 28, 2010 7:56 pm

Гласовите отидоа во корист на понеделничкиот термин.
Како и да е, знам дека Слаѓана во терминот во четврток има друг час, па навистина не одговара.

Се гледаме утре драги луѓе!
Back to top Go down
http://cheeesy.deviantart.com/
jasminART

jasminART


Female Number of posts : 20
Age : 35
Real name : Jasmina Runevska
Registration date : 2008-04-07

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptyMon Nov 29, 2010 12:39 am

Но јас имам во понеделник часови Sad
Ама сакам да сум во друштво со Шелева
ок....ај ќе се помирам некако со тоаSmile
Back to top Go down
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin EmptyThu Dec 02, 2010 10:01 pm

Џез, сакаш да си договориме консултации со неа? Приватни часови?
Мене не ми одговара ни еден од двата термини што ги предложила, така што немам проблем со што и да одберете Smile

Но, на тие што не ни одговара понеделник (има ли уште некој?) да се договориме за некој термин приквечер и да ја викнеме на кафе, да ни даде инструкции што да читаме.

Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
Sponsored content

Termin Empty
PostSubject: Re: Termin   Termin Empty

Back to top Go down
 
Termin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» dopolnitelen termin za polaganje + zemanje ocenki

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: IV година :: Феминистичка критика-
Jump to: