Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Општа и компаративна книжевност
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 OKK sredba IV

Go down 
AuthorMessage
evelynglyn
Admin
evelynglyn


Female Number of posts : 374
Age : 35
Real name : shhh
Registration date : 2008-04-06

OKK sredba IV Empty
PostSubject: OKK sredba IV   OKK sredba IV EmptySat Dec 04, 2010 3:10 pm

Драги колеги,

Како што веќе знаете, 8ми декември е неработен ден. Но, воедно, тоа е и денот кога лани ја почнавме традицијата на собирање во кафиќи и дружење. Затоа во среда (08. 12) ве очекуваме сите во Менада!

Собиранката официјално почнува од 17 ч, но ако на некој не му одговара тоа време ќе може да ни се приклучи и подоцна (иако, само да биде информиран, со тоа ќе ја пропушти пригодната реч што ќе се случи околу 17.30 ч).

И да - кој може нека донесе нешто благо! Smile

Се гледаме во Менада.
Back to top Go down
http://streets-of-dublin.blogspot.com
 
OKK sredba IV
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» OKK sredba
» Sredba so Nikola MADZIROV
» sredba so Tomislav Osmanli - izvestuvanje od prof. Srbinovska

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Известувања :: Инфо табла-
Jump to: